Kontakt

Agro-Biznes Sp. J. Sularz, Rudnicki
66-400 Gorzów Wielkopolski
ul.Myśliborska 56
NIP: 599-010-83-82

Sekretariat:
tel. 95 7314 224, 95 7314 384, 95 7314 347
email: sekretariat@agro-biznes.pl

Hala targowa:
tel. 95 722 33 19

Nawozy:
tel. 95 7206 275, 95 7314 384

Zboża:
tel./fax 95 7288 673, 500 259 790, 502 291 335

Maszyny rolnicze:
tel. 95 7314 384, 7314224 wew. 36

Mapa Gorzów Wlkp.

 

CHOSZCZNO
ul.Armii WP 7
tel. / fax. 95 7658 685
email: choszczno@agro-biznes.pl

Mapa Choszczno

 

CHOJNA
ul. Wilsona 4
tel. / fax. 91 4317 226
email: chojna@agro-biznes.pl

Mapa Chojna

 

NOWOGARD
ul.Nadtorowa 12
tel. 91 3921 571, fax. 91 3920 392
email: nowogard@agro-biznes.pl

Mapa Nowogard

 

PYRZYCE
ul.Szczecińska 2
tel. 91 5704 749, fax. 91 5700 884
email: pyrzyce@agro-biznes.pl

Mapa Pyrzyce

 

SULECHÓW
Kalsk 91
tel. 68 3857 832, fax. 68 3857 611
email: kalsk@agro-biznes.pl

Mapa Kalsk

 

Powrót »

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź