O nas

"Agro-Biznes" Sularz i Wspólnicy spółka jawna z Gorzowa Wlkp. jest przedsiębiorstwem, które od 1990 roku nieprzerwanie zapewnia kompleksową obsługę branży rolno-spożywczej w obszarze , zaopatrzenia w środki do produkcji rolnej, sprzedaży i serwisu maszyn rolniczych obrotu płodami rolnymi .

Należymy do największych Autoryzowanych Dystrybutorów środków ochrony roślin, nawozów, sprzetu rolniczego oraz materiału siewnego w kraju.
Mamy bardzo wysoką pozycje w kontaktach handlowych zarówno z przemysłem młynarskim i paszowym, jak i również z przetwórstwem roślin oleistych.

Strategią naszej firmy jest oferowanie skutecznych rozwiązań, które zastosowane w produkcji rolnej przyczynią się do wzrostu ilości i jakości plonów.
Ciągłe monitorowanie rynku rolno - spożywczego pozwala nam kreować konkurencyjne ceny.

Wspieramy finansowo działalność lokalnych organizacji, służbę zdrowia, oświatę oraz sport.

Sprawią nam Państwo wiele radości, a sobie wymiernego pożytku odwiedzając nas w naszej firmie lub w naszych oddziałach.

 

 

Zdobyliśmy wiele certyfikatów

Jako firma działająca nieprzerwanie od ponad 20 lat w sektorze rolniczym zdobyliśmy wiele certyfikatów związanych z profilem działalności naszej firmy.
W zakresie obrotu płodami rolnymi posiadamy certyfikat GMP – bezpieczeństwo i higiena pasz oraz  zgodnie z wymaganiami przepisów prawa w zakresie certyfikacji biopaliw  certyfikat REDCert  mający swoje odniesienie  w dyrektywie 2009/28/WE o promocji stosowania energii ze źródeł odnawialnych. Certyfikowany system REDcert zapewnia osiągnięcie pełnej zgodności  z wymaganiami prawnymi dla produkcji biomasy zgodnej z kryteriami zrównoważonej produkcji. Certyfikat RedCERT jest jednym z  warunków sprzedaży biomasy na cele energetyczne, co przekłada się na możliwość otrzymania wyższych cen za płody rolne.
Ponadto otrzymaliśmy Certyfikat miesięcznika FORBES “Diamenty Miesięcznika” a także inne: “Przejrzysta Firma” nadany przez BISNODE D&B, “Rzetelna Firma” i wiele innych ....

 

 

Wielokrotnie nagradzani

Jesteśmy wielokrotnymi laureatami Dziennika “Puls Biznesu” otrzymując nagrody “Gazele Biznesu” a także “Filar Polskiej Gospodarki” .Ponadto możemy poszczycić się takimi nagrodami jak: Złoty Gallus, Złote Jajko, Kryształowa Koniczyna, Solidny Partner.

Powyższe osiągnięcia są dla nas bardzo cenne z uwagi na fakt, że pochodzą od naszych kontrahentów z którymi współpracujemy od wielu lat i stanowią uznanie dla naszej firmy jako Wiarygodnego Partnera .

 

 

Firma wiarygodna finansowo

Jesteśmy wiarygodną finansowo firmą która działa nieprzerwanie od blisko 30 lat na naszym rynku z głową podniesioną do góry. Dla naszych kontrahentów jesteśmy gwarantem finansowym zarówno w skupie płodów rolnych jak i w sprzedaży naszych produktów.

Powrót »

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź