Skup rzepaku i zbóż

Dział Skupu firmy "Agro-Biznes" Sularz i Wspólnicy spółka jawna oferuje kompleksową, całoroczną obsługę w zakresie skupu rzepaku i zbóż tj.: pszenicy, żyta, pszenżyta, jęczmienia, kukurydzy, owsa oraz roślin strączkowych min.: łubinu, grochu

Dodatkowo pragniemy zainteresować Państwa naszą nową ofertą skupową dotyczącą rzepaku obowiązującą corocznie w okresie od maja do września.

Proponujemy po podpisaniu umowy handlowej na rzepak możliwość zapłaty do 20% wartości fizycznie odebranego rzepaku w terminie do 5 dni roboczych od chwili odbioru. Pozostała należność zgodnie z umową .

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zachęcamy do zapłaty w formie barteru za sprzedane zboża z zastosowaniem atrakcyjnych upustów na środki do produkcji rolnej.

Jesteśmy otwarci i elastyczni na różne propozycje dotyczące skupu zbóż. Liczymy że powyższa oferta będzie dla Państwa atrakcyjna.

Aktualne ceny zbóż na portalu http://www.cenyrolnicze.pl

 

Gwarantujemy:

  • Bardzo dobre ceny rynkowe
  • odbiór bezpośrednio od producenta
  • terminową płatność

Kontakt:
tel/fax: 95 7288 673
gsm 500 259 790
gsm 503 486 995

Powrót »

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź